ANKARA'NIN MERKEZİNDE

Sizi evinizde hissetirmek için buradayız!

Ataköşk Hakkında…

Ataköşk Hotel’de hizmet anlayışımız da diğer özelliklerimiz gibi farklı.

Ataköşk’te, zevk sahibi konuklarımızın maksimum memnuniyeti için üst düzey ve samimi bir hizmet tasarımı yapıyoruz.

Otelimiz, 48 standart, 1 engelli, 12 köşe odası   ve 2 deluxe odası ile toplamda 63 VIP odaya sahiptir. Çukurambar lokasyonunda bulunan otelimizde , 2015 yılından günümüze kaliteli hizmet anlayışıyla, aktivite ve dinlenme alanları, SPA ve Fitness Merkezi, Bay/bayan kuaförü(kaldırılacak) 250 araç kapasiteli otopark, vale hizmetlerine ek olarak Türk/Dünya mutfağından özenle seçilmiş menülerimiz ve konuklarımıza sunacağımız VIP hizmet anlayışımız ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Banket düzeninde biri 500 Kişilik, 636 m2 BEYKOZ salonumuz, diğeri ise bölünebilir özelliğe de sahip de olan 1012 m2 ve 1000 kişi kapasiteli  EMİRGAN salon olmak üzere 2 adet büyük balo salonumuz bulunmaktadır. Balo salonlarımızın en büyük özelliği üst katta olmaları, gün ışığı almaları ve şüphesiz Ankara çok nadir bulunabilen kolonsuz bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu özelliğinden dolayı salonlarımız çok talep görmektedir. Yılın her ayı üst düzey ve protokol olmak üzere Ankara’nın önde gelen ailelerin düğünlere ev sahipliği yapmaktayız. Otelimizin en büyük avantajlarından birisi de lokasyonudur.

Salonlarımız  geniş fuaye alanlarına ve çalışma odalarına sahip 1000 kişi kapasiteye kadar olabilecek çok amaçlı konferans, toplantı ,seminer vb. her türlü toplantı, etkinliğinize hizmet verebilecek teknik donanıma sahiptir. Organizasyonlarınızı rahatlıkla verebileceğiniz en son teknolojik donanımlara sahip 6 adet toplantı salonlarımızı sizler için hazırladık.

 

Ayrıca panoramik Ankara manzarasına sahip, 1200 kişiye kadarki tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet sunmaya hazır büyük terasımız, Ankara manzarası adı altında yoğun geçen iş stresinden uzaklaşacağınız sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz LE CHATEAU BAR Barımız, otelimizin en üst katında yer alan 80 kişi kapasiteli  sakin bir müzik melodisi eşliğinde keyifli bir ortamda gecenizin son durağı olan VIP KEYPUP  Barımız yer almaktadır.

Ortalama 20’şer kişilik kapasiteleriyle 4 adet VIP toplantı odamız mevcut olup her daim hizmetinize sunulmaktadır. Damak zevkinize hitap eden, Türk ve Dünya mutfağının seçme lezzetleriyle günün her saati yemek yiyebileceğiniz MANTI DINING ROOM..

Ne tür organizasyonlar yapıyoruz ?

Banket hizmetleri olarak ifade edebileceğimiz her türlü organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Düğün başta olmak üzere kına, nişan,  özel şirket yemekleri, elçilik geceleri, doğum günü organizasyonları, baby shower vs…

Balo salonlarımız kapalı mekânlar olduğu için yılın her günü düğün organizasyonları yapıyoruz.

Organizasyon çalışma yapımız seçenekli olmakla beraber hem kendi bünyemizde mevcut hazır düzenlerimizi kullanabilir, hem de dışardan organizasyon firması desteği alabilirsiniz. Kendi bünyemizde yaptığımız organizasyonlarımızda her şey dâhil sistemle çalışıyoruz. Bunun için de düğün öncesi menü tadımı,4+1 orkestra, barkovizyon, balayı ve hazırlık odası bu hizmetlere dâhildir. Misafirlerimiz kendileri istedikleri takdirde dışardan orkestra kendileri getirebilirler.

Menü seçeneklerimiz mevcuttur.

3 çeşit beyaz et 3 çeşitte kırmızı etten oluşmaktadır. Girişte ordövr tabağı ile başlayıp ara sıcak ana menü ve meyve ikramı ile devam edip akabinde düğün pastası ikramımız vardır. Düğünlerimizde alkollü alkolsüz seçeneklerimizde bulunmaktadır.